16
Ministrantów
8
Lektorów

Ministranci i Lektorzy Parafii w Toniach

W naszej parafii działa i prężnie się rozwija liturgiczna służba ołtarza. Nasi ministranci i lektorzy swoją oddaną posługą świecą przykładem dla młodego pokolenia i aktywnie działają na rzecz Kościoła. Jesteśmy dumni z tego, że młodzi ludzie dążą do poznania Chrystusa poprzez służbę w naszym kościele. Zachęcamy również każdego do udziału w tej pięknej posłudze i zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Służba liturgiczna ołtarza oprócz działalności w kościele organizuje również ciekawe wycieczki. To doskonała okazja aby poznać przyjaciół. Zapraszamy chłopców, którzy już przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej aby jak najliczniej zgłaszali się do zapisów na ministranta, bo jak mawiał papież Jan Paweł II: ,,Służyć Chrystusowi to wolność.”

Jesteś gotowy by do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami