Kamień odrzucony przez budujących
stał się kamieniem węgielnym.

Konsekracja Kościoła w Krakowie - Toniach

Jedną z ważnych form pełnienia pasterskiej posługi biskupa jest kanoniczna wizytacja parafii. Nie są to zwykłe odwiedziny, lecz spotkanie pasterza Kościoła z parafialną wspólnotą, w której Kościół żyje i wzrasta. Biskup umacnia wiernych w wierze i miłości głosząc słowo Boże, sprawując sakramenty i spotykając się z całą wspólnotą jak też z posługującymi w niej grupami.
Konsekracja kościoła odbyła się 26 lutego 2012 roku. Do parafii w Krakowie-Toniach zawitał J.Em. Kardynał Stanisław Dziwisz. Był to dla nas wielki zaszczyt, ale przede wszystkim piękne święto naszego Kościoła. Jesteśmy wdzięczni za dar konsekracji i mamy nadzieję, że dzięki temu nasza parafia będzie wzrastała w wierze i miłości do bliźniego.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia w galerii poniżej.